FC Vastseliina

1 year 7 months ago

👉Statistikanurk 2020👈 👏Vastseliina klubi 13 hooaeg sai eile lõpu. Tabelis saavutasime 4 koha ja jäime võrdsete punktide peal Imaverele alla tänu omavaheliste mängude allajäämisele. Kokku

1 year 8 months ago

Täna pidasime võõrsil Valgaga hooaja viimase mängu, kuid tunnistasime vastaste 2:3 paremust. Väiksed koosseisu probleemid, kus Sander pidi väravas seisma ja mõned põhimehed olid puudu,

Täna õhtul kohtusime äsja lõppenud mängus Tammeka IV meeskonnaga Sepa staadionil. Tasavägises kohtumises suutsime 3:2 võidu võtta. Kuigi I poolajal jäime 1:0 kaotusseisu ja kaotasime

Täna pidasime koduväljakul oma hooaja viimase kodumängu, kui võõrustasime Tartu Heliose duubelmeeskonda. Mängu alustasime isukalt ja omasime mitmeid võimalusi juhtima asumiseks kuid ometi karistasid hoopis

Täna kohtusime võõrsil Tehvandi staadionil Otepääga, kellega meil võõrsil alati raskusi olnud, kahjuks ka seekord 4:0 kaotus. Kui mänguliselt oli Otepää enda kogenud koosseisuga arusaadavalt

1 year 9 months ago

Tänases kodumängus tuli külla Elva duubelmeeskond, kes juhib ka liigat. Tasavägise I poolaja järel said vastased teisel poolajal mängu rohkem enda valdusessse ja saavutasid 3:1

Täna kohtusime Tartus Sepa kunstmurul kohaliku Trt77 meeskonnaga. Tasavägises mängus suutsime 3:1 võidu haarata. Kuskil poolaja keskel asusime juhtima kui Sander vajutas 30m pealt palli

Täna kohtusime koduväljakul Imavere võistkonnaga. 6 punkti lahingus saime valusa 0:1 kaotuse. Vastased kasutasid enda pikkust ja kohtunikke halba vilepartii hästi ära, kui hakiti meie

Täna läksime külla Põlvasse kohalikule Lootosele, kui tasavägises mängus suutsime pikema kõrre Meie tõmmata ja 3:2 võiduga koju tagasi tulla. Kunstmuru ja suur väljak on

FC Vastseliina updated their cover photo.